Čakajte prosím...
Myšlienka dňa:

Čo ponúkam | Verejné kurzy a semináre

Depositphotos_10712281_l-2015-e1479488280763.jpg
Tímový koučing alebo ako vybudovať výnimočný tím
Dátum: 10.05.2018 09:00 - 11.05.2018 17:00

Máte v tíme schopných a skvelých ľudí, ale nie vždy je  spolupráca v tíme ideálna? Súčasne chcete s týmto tímom úspešne čeliť novým výzvam a  zažívať radosť zo spolupráce a vzájomného inšpirovania? Ak tento popis zodpovedá vašej situácii, chceme sa uchádzať o vašu pozornosť. Čítajte viac.

Obrázok1.png
Never Give Up - Chce to LEN odvahu!
Dátum: už čoskoro

Ako prekonať strach a vybudovať si sebadôveru? Aktivujte svojho vnútorného superhrdinu. Staňte sa nezastaviteľnými v dosahovaní svojich cieľov. Osvojte si rastové myslenie a vytvorte si život, po akom túžite.

grow.jpg
Vnímavý kouč - objavte v sebe kouča
2-dňový intenzívny workshop
Dátum: už čoskoro

Láka vás koučovanie? Chcete ochutnať jeho silu, prínos a dopad? Objavte v sebe kouča s ľahkosťou a jednoducho na 2-dňovom intenzívnom a čisto praktickom workshope. 

 

 

wsasg9c4e5fnvbfwlmli.jpg
Sabotéri v našej hlave
Dátum: už čoskoro

Objavte a porazte svojich najsilnejších 'sabotérov' (negatívne vnútorné hlasy) a aktivujte'mudrca'. Spoznajte výhody konštruktívneho seba-rozhovoru. Spoznajte nástroje vnútornej hry (inner game) a naučte sa, ako ich používať vo svoj prospech.

2018.jpg
Ako urobiť rok 2018 NAJ rokom svojho života
Dátum: už čoskoro

Dávate si 'novoročné predsavzatia'? A ako dlho vám zvyknú vydržať? Urobte to tento rok inak. Objavte fungujúci systém a techniky, vďaka ktorým vaše novoročné predsavzatia nezapadnú prachom. Naučte sa, ako ich udržať pri živote aj v ďalšom roku. Objavte, ako urobiť rok 2018 NAJ rokom svojho života.

high-impact-presentation-skill-training-courses-jakarta.jpg
Sebaistá prezentácia -tajomstvá presvedčivej prezentácie
3-dňový intenzívny kurz
Dátum: už čoskoro

Staňte sa sebavedomým prezentátorom. Objavte svoju rečnícku silu. Naučte sa ako presvedčivo prezentovať a rozprávať, ako 'predať' svoje myšlienky s väčšou istotou, ako upútať, pobaviť a inšpirovať. Ako pripraviť reč, ktorá v ľuďoch zanechá silný zážitok a pamäťovú stopu, ako vybrať fungujúce príbehy, ako pracovať s hlasom či neverbálnym prejavom a ako sa vysporiadať s trémou. 3 intenzívne dni, vďaka ktorým si zamilujete prezentovanie a rozprávanie pred ľuďmi.

Non-Verbal-Communication.jpg
Ako porozumieť sebe a ľuďom okolo seba
Dátum: už čoskoro

Nie je možné nekomunikovať. Komunikujeme stále – verbálne, neverbálne či tichom. V druhom človeku vždy vytvárame nejaký dojem, na ktorý reaguje alebo druhý človek vytvára nejaký dojem v nás. V komunikácii si konštruujeme vlastnú realitu. A tak sa stáva, že si občas nerozumieme.

Naučte sa, ako porozumieť sebe a ľuďom okolo seba. Zistite, ako viesť komunikáciu s porozumením a bez straty kontroly nad svojim správaním.

time-management-5.jpg
Ako sa stať pánom svojho času?
2-dňový workshop
Dátum: už čoskoro
Ako sa stať pánom svojho času?
 
Zdá sa vám, že nestíhate? Chcete vedieť, ako lepšie nakladať so svojim časom, byť úspešnejší vo svojej kariére a mať viac času na svojich blízkych?
 
 
Ako žiť jednoduchšie a šťastnejšie? Ako nájsť rovnováhu medzi prácou a životom? Naučte sa, ako zdravo riadiť svoj život a čas. Vydajte sa na cestu k mimoriadnej produktivite a efektivite.
 
 
Naučte sa, ako ovládať svoj čas a prácu namiesto toho, aby ste boli časom ovládaní vy. Začnite voľne dýchať.
feedback2.jpg
Majstrovská spätná väzba
2-dňový workshop*
Dátum: už čoskoro

'Spätná väzba, rovnako ako sprchovanie, nie je pochopiteľne trvalá. Je to niečo, čomu by ste sa mali venovať pravidelne.' (Zig Ziglar) 

 

Naučte sa poskytovať spätnú väzbu efektívne a konštruktívne tak, aby bola prijatá bez potreby obraňovať sa a pochopená bez urážania sa. Získajte zručnosť poskytovať spätnú väzbu majstrovsky.

selfmotivation2.jpg
Tajomstvá (seba)motivácie
2-dňový workshop
Dátum: už čoskoro

Motivácia, stimulácia, demotivácia a sebamotivácia.

 

Prečo niečo robíme? Z akého dôvodu sa cítime byť priťahovaní k nejakému druhu práce a prečo nás niektorá naopak odrádza? Hľadajme odpoveď v motivácii. Motivácia je jedným zo základných psychických procesov. Je to vnútorná pohnútka, ktorá podnecuje konanie človeka. Motivácia môže byť aktivovaná pomocou rôznych stimulov (stimulačných či aktivizačných faktorov).