Čakajte prosím...
Myšlienka dňa:

Čo ponúkam | Verejné kurzy a semináre

grow.jpg
'Vnímavý kouč - objavte v sebe kouča'
2-dňový intenzívny workshop
Dátum: 08.09.2017 09:00 - 09.09.2017 17:00

Láka vás koučovanie? Objavte v sebe kouča s ľahkosťou a jednoducho, ochutnajte silu a dopad koučovania na 2-dňovom intenzívnom a čisto praktickom workshope. 

 

Pozor!!! Teraz špeciálna cena platná do 25.8.2017. Namiesto 169EUR iba 129EUR

 

zamestnanci.jpg
Tímové koučovanie
Dátum: 02.10.2017 09:00 - 03.10.2017 16:00

Tímové koučovanie poskytuje tímu príležitosti sa zastaviť v behu za cieľmi a výsledkami a urobiť si jasno v roliach, spôsoboch, úlohách a spolupráci. Umožňuje tímu nastaviť si vlastné témy, hľadať riešenia vo vlastných zdrojoch a tvoriť riešenia, ktoré sú priamo napasované na realitu tímu. Získajte zručnosti tímového kouča a naučte sa, ako viesť tím k efektivite a výkonnosti.

 

Pozor!!! Pri kúpe vstupenky do 31.8.2017 je cena vstupenky 360 EUR (zľava 20%), namiesto 450 EUR.

high-impact-presentation-skill-training-courses-jakarta.jpg
'SebaVEDOMÁ prezentácia' -tajomstvá presvedčivej prezentácie
3-dňový intenzívny kurz
Dátum: 13.10.2017 15:00 - 15.10.2017 17:00

Staňte sa sebavedomým prezentátorom. Objavte svoju rečnícku silu. Naučte sa ako presvedčivo prezentovať a rozprávať, ako 'predať' svoje myšlienky s väčšou istotou, ako upútať, pobaviť a inšpirovať. Ako pripraviť reč, ktorá v ľuďoch zanechá silný zážitok a pamäťovú stopu, ako vybrať fungujúce príbehy, ako pracovať s hlasom či neverbálnym prejavom a ako sa vysporiadať s trémou. 3 intenzívne dni, vďaka ktorým si zamilujete prezentovanie a rozprávanie pred ľuďmi.

 

Pozor!!! Pri zakúpení vstupenky do 31.8.2017 cena iba 299 EUR. Od 1.9.2017 bude cena za kurz 359 EUR.

feedback2.jpg
'Majstrovská spätná väzba'
2-dňový workshop*
Dátum: už čoskoro

'Spätná väzba, rovnako ako sprchovanie, nie je pochopiteľne trvalá. Je to niečo, čomu by ste sa mali venovať pravidelne.' (Zig Ziglar) 

 

Naučte sa poskytovať spätnú väzbu efektívne a konštruktívne tak, aby bola prijatá bez potreby obraňovať sa a pochopená bez urážania sa. Získajte zručnosť poskytovať spätnú väzbu majstrovsky.

time-management-5.jpg
'Ako sa stať pánom svojho času?'
2-dňový workshop
Dátum: už čoskoro
Ako sa stať pánom svojho času?
 
Zdá sa vám, že nestíhate? Chcete vedieť, ako lepšie nakladať so svojim časom, byť úspešnejší vo svojej kariére a mať viac času na svojich blízkych?
 
 
Ako žiť jednoduchšie a šťastnejšie? Ako nájsť rovnováhu medzi prácou a životom? Naučte sa, ako zdravo riadiť svoj život a čas. Vydajte sa na cestu k mimoriadnej produktivite a efektivite.
 
 
Naučte sa, ako ovládať svoj čas a prácu namiesto toho, aby ste boli časom ovládaní vy. Začnite voľne dýchať.
selfmotivation2.jpg
Tajomstvá (seba)motivácie
2-dňový workshop
Dátum: už čoskoro

Motivácia, stimulácia, demotivácia a sebamotivácia.

 

Prečo niečo robíme? Z akého dôvodu sa cítime byť priťahovaní k nejakému druhu práce a prečo nás niektorá naopak odrádza? Hľadajme odpoveď v motivácii. Motivácia je jedným zo základných psychických procesov. Je to vnútorná pohnútka, ktorá podnecuje konanie človeka. Motivácia môže byť aktivovaná pomocou rôznych stimulov (stimulačných či aktivizačných faktorov).