Čakajte prosím...
Myšlienka dňa:

Čo ponúkam | Koučovacie prechádzky

 'Svet okolo nás sa začne meniť, keď zmeníme svoj vnútorný stav.'

WALKING COACHING - Koučovacie prechádzky. Vytvorte si svoju cestu každým jedným krokom.

Dokážete vyliesť na skalnatý útes? Dokážete preskočiť roklinu? Dokážete vyniesť vedro plné vody na kopec? Naši predkovia to robili stále. Pohyb bol súčasťou ich života. Dnes sa mnohí ľudia vôbec nehýbu, ale my sa potrebujeme hýbať, pretože fyzická aktivita je základom pre každého, kto chce žiť šťastný a zdravý život.

Verím, že prechádzky na čerstvom vzduchu a vedomé spojenie s prírodou, odomykajú a prebúdzajú ľudský potenciál tým najsilnejším možným spôsobom. Svet v ktorom žijeme, nie je veľmi tichý a málokedy je pokojný. V prírode dokážeme nájsť pokoj, načerpať energiu a vytvoriť si pohodu potrebnú na generovanie nových vhľadov, nápadov a riešení.  

Preto ponúkam inú formu koučovania, ako v kanceláriách, v rokovacích miestnostiach a za zasadacími stolmi. Koučovacie prechádzky sú silným nástrojom na zvýšenie kreativity, schopnosti riešiť problémy a výzvy a na zlepšenie vašich výsledkov.

6 prínosov koučovacích prechádzok:

Kreatívne myslenie - je vedecky dokázané, že prechádzky zlepšujú myslenie a kreativitu, čo má za následok, že máme skvelé nápady a dokážeme riešiť problémy invenčným spôsobom.
Prírodny dopping - prechádzanie sa po dobu aspoň 20-tich minút uvoľňuje endorfíny a robí nás šťastnejšími.
Vzájomný súlad - chôdza a rozhovory bok po boku zvyšujú dôveru a prepojenie medzi ľuďmi. Odstraňuje spoločenskú hierarchiu medzi ľuďmi a umožnuje zúčastneným cítiť sa vyrovnane a otvorene.
Objavovanie - koučovacie prechádzky poskytujú nový spôsob pôsobenia známeho alebo neznámeho okolia na človeka.
Prostredie - pobyt v prírode umožňuje využívať prostredie kreatívne ako časť procesu premýšľania. Naše konverzácie môžeme obohatiť myšlienkami o zmene počasia, ročných období alebo znakov prírody.
Cvičenie - chôdza je druh cvičenia, ktoré je možné uplatniť kdekoľvek, kedykoľvek, kýmkoľvek, poskytujúc priaznivé fyzické a psychické účinky.

Koučovaciu prechádzku môžeme absolvovať vo dvojici, alebo v skupine, tímovo.

Ak máte záujem ochutnať 'koučovanie v prírode', alebo máte ďalšie otázky či chcete cenovú ponuku, napíšte mi mail TU.